Kontaktai

Susisiekite

Turite klausimų ar pasiūlymų?

+370 632 80927 (Sapiegų rūmų kasa)

L. Sapiegos g. 13,  LT–10312 Vilnius

Maloniai prašome Sapiegų rūmų komandos nariams telefonu skambinti darbo dienomis 12:00–18:00

Administracija

  • Sapiegų rūmų vadovė Gintautė Žemaitytė

    gintaute@cac.lt +37060091042

  • Partnerysčių ir plėtros vadovė Regina Jaskelevičienė

    regina@cac.lt  +37061580073

Meno programos skyrius

  • Vedėjas Edgaras Gerasimovičius

    edgaras@cac.lt +37067589313

  • Meno tyrimų vadovė-kuratorė Inesa Brašiškė

    inesa@cac.lt | +37060262647

  • Kuratorius-koordinatorius Paulius Andriuškevičius

    paulius@cac.lt | +37066361789

  • Koordinatorius Povilas Gumbis

    povilas@cac.lt  | +37064887205

Kultūros pažinimo skyrius

  • Bendra informacija apie ekskursijas ir edukacinius užsiėmimus

  • Vedėja Laura Misiūnaitė

     laura@cac.lt  |  +37060063833

  • Bendruomenių įtraukimo programos kuratorė Gerda Sokelytė

    gerda@cac.lt | +37063280898

  • Edukacijų programos kuratorė Saulė Noreikaitė

    saule@cac.lt  | +37064732223

  • Edukatorė-gidė Goda Damaševičiūtė

    goda@cac.lt

  • Restauravimo specialistas Domas Noreika

    domas@cac.lt  +37061002855

Sapiegų rūmų administravimo skyrius

  • Koordinatorė Viktorija Mištautaitė

    viktorija@cac.lt | +37063201310

  • Koordinatorius Kipras Garla

    kipras@cac.lt | +37065590009

Komunikacija

  • Vadovas Denisas Kolomyckis

     denisas@cac.lt  |  +37060579331

  • Komunikacijos koordinatorė Aistė Račaitytė

    aiste@cac.lt +37067811324

  • Skaitmeninio turinio koordinatorė Emilija Filipenkovaitė

    emilija@cac.lt  |  +37067166053

Techninis aptarnavimas