Prieinamumas

Informacija lankytojams teikiama: sapiegurumai@cac.lt

 

BILIETAI

 

Žmonės su negalia ir juos lydintys asmenys Sapiegų rūmus gali lankyti nemokamai.

 

RŪMŲ LANKYMAS TURINT JUDĖJIMO NEGALIĄ

 

Pastatas yra pritaikytas judėjimo negalią turintiems lankytojams. Norint patekti į Sapiegų rūmus neįgaliojo vežimėliu, kviečiame naudotis įėjimu rytinėje pastato pusėje. Platesnė informacija ir detalūs planai, kaip patekti į pastatą, šiuo metu ruošiami. 

 

RŪMŲ LANKYMAS TURINT REGOS NEGALIĄ

 

Iš anksto suderinus apsilankymo laiką, rūmų lankytojams su regos negalia galime pasiūlyti asistento paslaugą. Asistentas padės orientuotis patalpose, apibūdins parodos objektus. Asistento paslauga nemokama. 

 

Patekti į rūmus galima per du įėjimus – vakarinį (iš Sapiegų parko pusės) ir rytinį (kitoje pastato pusėje). Vakarinis įėjimas pasiekiamas užlipus laiptais. Įėjimas yra vakarinio fasado viduryje.

 

Įėję į pastatą, kairėje pusėje rasite kasą ir informacijos stendą – pilką stačiakampį betoninį kelių metrų ilgio aukštą stalą. Kasos darbuotojai jums padės ir atsakys į visus rūpimus klausimus.  

 

Taip pat turime paruošę istorinę ekskursiją žmonėms su regos negalia. Dėl ekskursijos užsakymo kreipkitės el. paštu laura@cac.lt arba tel. nr. +370 600 63833.

 

Siekiame, kad Sapiegų rūmai būtų prieinami visiems. Jei turite pasiūlymų, kaip pagerinti lankytojo patirtį, parašykite mums:

laura@cac.lt, tel. nr. +370 600 63833

Norbert Tukaj nuotrauka