Ekskursijos  /   Ekskursija šeimoms „Rūmuose be tėvų nepasiklysk“
Ekskursijos

Ekskursija šeimoms „Rūmuose be tėvų nepasiklysk“

Tautvydo Stuko nuotrauka

Antrąjį liepos sekmadienį kviečiame tėvus ir vaikus apsilankyti rūmuose, trumpam atsisveikinti ir atskirai sudalyvauti apžvalginėje ekskursijoje ir edukacijoje, o po valandėlės susitikus pasidalinti įspūdžiais. 

 

Kas jūsų laukia?

 

Rūmuose šeimas pasitiks gidė ir edukatorė. Gidė pakvies tėvus pasivaikščioti po rūmus, susipažinti su jų istorija, čia veikiančiomis šiuolaikinio meno parodomis. Edukatorė suburs vaikus edukaciniam užsiėmimui, kurio metu vaikai galės įsijausti į XVII a. rūmų svečių vaidmenį. Rūmuose šeimos nariai vaikščios atskirai, tad šis užsiėmimas tinkamas vaikams, kurie išdrįs valandėlei atsisveikinti su tėveliais. Edukacinis užsiėmimas skirtas 7-11 metų vaikams.

 

Ką sužinos vaikai?

 

Kiek kambarių reikėjo turtingų didikų porai, gyvenančiai tarp daugybės tarnų? Kiek laiko rūmų svečiai užtrukdavo keliaudami gražiosios menės link, kol pagaliau pasveikindavo rūmų šeimininkus? Sapiegų rūmai, Antakalnio puošmena, pasakoja apie šiek tiek keistą ir mums neįprastą kilmingųjų praeities gyvenimą. Kviečiame vaikus įsijausti į rūmų svečių vaidmenį ir aplankyti Sapiegas.